DARMOWY E-BOOK!

Twoje oszczędności będą rosły znacznie szybciej, gdy będziesz wiedziała jak skutecznie oprzeć się pokusie nieplanowanych zakupów!
Dlatego przygotowałam dla Ciebie mini e-book o tym jak sobie poradzić z impulsywnymi zakupami! Omawiam w nim aż siedem metod, jak postępować, aby uodpornić się na zachęty marketingowców i ograniczyć swoje nieprzemyślane wydatki. MINI E-BOOK OTRZYMASZ W PREZENCIE PO ZAPISIE DO MOJEGO NEWSLETTERA:

.

Jako czytelniczka Newslettera:

.

  • Otrzymasz bezpłatny mini e-book Jak sobie poradzić z impulsywnymi zakupami!
  • Dostaniesz 10 zł rabatu na e-book „Nie trać więcej pieniędzy”.
  • Będziesz mieć dostęp do treści na temat finansów, które nie pojawią się na żadnych innych kanałach.
  • Pierwsza dowiesz się o nowych artykułach na blogu.
  • Uzyskasz dostęp do atrakcyjnych promocji przeznaczonych wyłącznie dla czytelniczek Newslettera.

.

Mini e-book jest formacie PDF, w wersji edytowalnej! To oznacza, że miejsca w tekście przeznaczone na ćwiczenia możesz uzupełnić na komputerze. Jest to niewielki fragment mojego e-booka: „Nie trać więcej pieniędzy. Jak zrozumieć i zadbać o swoje finanse”.

„Nie trać więcej pieniędzy” to kompleksowy przewodnik o postępowaniu z finansami. Pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety, która chce mieć pieniądze i potrafić nimi zarządzać. To Finansowe know-how, które zebrałam w całość, tak byś jeszcze szybciej niż kiedyś ja, zbudowała stabilność finansową i poczuła, że pieniądze to sprawa, na której się dobrze znasz!  

Owocnej lektury!😊

Monika