INNE

Cieszę się, że tutaj jesteś

Pieniądze są nieodłączną częścią naszego życia i czy tego chcemy czy nie będą nam towarzyszyć na każdym jego etapie. Warto mieć z nimi dobre relacje, aby mogły służyć nam jak najlepiej i pozwalały żyć dokładnie tak jak chcemy. Jednak mimo to poruszanie tego tematu w naszym społeczeństwie wciąż nie jest zbyt popularne a czasami wręcz niemożliwe.

Tutaj chcę o nich rozmawiać z Tobą swobodnie, bez wstydu i oceniania. Chcę poznać Twoje zdanie, inne spojrzenie i Twoją historię. Mam nadzieję, że znajdziesz tu potrzebną inspirację i motywację do zadbania o swoje finanse, a ich kondycja za jakiś czas będzie na zupełnie innym, wyższym poziomie.

Jestem osobą twardo stąpającą po ziemi, którą 6 lat temu życiowa sytuacja zmusiła do pochylenia się nad tematem finansów osobistych, tematem który wcześniej dla mnie w ogóle nie istniał. Ta finansowa podróż okazała się dla mnie fascynująca, trwa nadal i jestem już w innym miejscu niż te kilka lat temu. Zarabiam, wydaję i obchodzę się z pieniędzmi zupełnie inaczej. Mam za sobą swoje wzloty i upadki. Te lepsze i te gorsze, uderzające w stan konta decyzje. Za mną wiele lekcji i jeszcze więcej wniosków. Nie wierzę w beztroskie „jakoś to będzie” i w „nie ma co się martwić na zapas” . Zamiast tego wolę podejmować konkretne kroki i mieć wpływ na to jak wygląda moje życie.

Chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem w tym temacie.
Zapraszam Cię do lektury!

M o n i k a

O czym chcesz poczytać?

Dlaczego uciekają Ci pieniądze?

Jak zaoszczędzić więcej pieniędzy w miesiąc? Pomysły na tanie obiady!

Jak prowadzić budżet domowy, instrukcja krok po kroku!

Jak poprawić swoją sytuację finansową, gdy masz naprawdę mało pieniędzy?

Jak skutecznie wyznaczyć cel finansowy?

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *